On už je únor?

Zanedbávám vás. Já vím. Fotky z workshopu v Židlochovicích jsem slíbila, nicméně pořadatel nedodal, takže zatím nejsou a nebudou. Na fotkách z podzimního srazu zase skoro žádné uzly nevyšly, protože hlavní pořadatel pořád někde poletuje a tak ho chytí pouze fotograf, který záměrně číhá, je to něco jako chodit fotit vodní ptactvo.

Pod vedením Hanky Čížkové, úžasné a energické osoby, jsme se na srazu odvážně pustili do našich prvních pokusů s vyřezáváním. Byla to zase jedna z těch zkušeností, na které budu dlouho a ráda vzpomínat :-) Prostě zážitek.


Nové přírůstky do eshopu ani sem na web jsem nevyráběla, protože jsem se většinou své energie soustředila na přípravu výstavy vystřihovánek. Když mi zavolali, že se výstava kvůli ekonomické krizi ruší, protože pořadatelská galerie usoudila, že vystřihovánky nejsou až tak atraktivní, bylo to mírné rozčarování. Ale protože předtím to pozvání do Santa Fé znělo spíš jako pohádka a zázrak, snáším návrat do reality relativně dobře, i když si nedělám iluze, že by některé větší věci našly u nás v republice uplatnění.No a další věc, která mi zabírala  nejvíce času byly mé milované tance. Vzhledem k plesové sezóně je třeba využít každé možné příležitosti a nabírat zkušenosti s veřejným vystupováním, protože jinak před lidmi panikaříme a vypadávají nám prvky choreografie. Takže jsme zkoušely, trénovaly a vystupovaly a zase trénovaly, abychom naší taneční škole Farha neudělaly ostudu.


Žádné komentáře:

Okomentovat