Od minule jsme:

Nemůžu uvěřit vlastním očím, že poslední příspěvek byl v srpnu. Od té doby :

- jsme byli s doprovodným programem na vernisáži výstavy patchworku v Českých Budějovicích. Fotky z mého foťáku jsou na facebooku, fotky od Vendy Kamené, hlavní pořadatelky, budou v dohledné době, tak pak vám sem něco přihodím na potěšení oka. Uzly měly ohromný úspěch zejména u zahraniční části návštěvníků - dámy z rakouského patchworkového klubu byly nadšené, zkoušely,  vázaly, odvezly si knihy a nakonec se odměnily krásným emailem s pozváním do Rakouska.- další týden jsme byli s uzly na šperksřském workshopu ve Volyni, foto je opět přidané do fotogalerie na FB. Akce pořádaná Veronikou Pučerovou Kolářovou měla štěstí na příjemné počasí a příjemné lidi. Atmosférou se akce blížila spíše srazu než komerční prodejní aktivitě - viděli jsme se naživo s mnoha dalšími nicky z Fleru - a zejména byla výborně organizačně zvládnutá. V takovém prostředí si každý sobotní pracovní povinnosti užíval.U příležitosti těchto akcí jsem zkoušela vázat i nějaké neokoukanosti a novinky, opět spíše jednodušší vazby. Postupně ve zboží přibývají bohatější čelenky, náušnice a sponkobrože, těšte se.

- No a jako zcela nejnovější aktivitu jsem si přibrala shánění prostoru na podzimní jihočeský sraz. Podle hlasování na DOODLE zatím převážné většině účastníků vyhovuje termín srazu 26.11.
Sraz by se konal v hasičské zbrojnici v Homolích u Českých Budějovic tradičně od 9 do 17 pro veřejnost, pro členy klubu do rána.

Žádné komentáře:

Okomentovat