Udělej mi něco pro mne

Zadání: " Udělej mi něco pro mne" . V překladu pro vás to znamená: něco dlouhého na krk pro dramaticky se rozvádějící paní, která si přeje nový domov pro své děti, klid a štěstí. 


Takže pro V.:

- hnědý provázek, protože se to bude méně mazat a protože hnědá je barva jistoty, stability a země.
- plstěná kulička, protože vlna v sobě nese energii slunce, na kterém vyrůstala i energii všech rukou, kterými prošla při zpracování a hřeje i mokrá
- motiv pampelišky...protože je to kytička nezmar, která roste ve všech podmínkách a když na to přijde, dokáže prorůst i asfalt a beton. Léčivka, která ovlivňuje žlučník. Žlučník podle čínské medicíny ovlivňuje rozhodnost, odvahu a odolnost vůči stresu. 
- fialová, protože je to barva meditace, barva, která v sobě harmonicky vyrovnává klidnou modrou a vášnivou červenou, takže výsledným efektem je smíření. Je to hledač příčin a barva umělců a jiných senzitivně založených osobností.
- oranžová, protože je to barva energie, sebedůvěry a optimismu; žlutá zjemňuje agresivní a sexuální červenou a vytváří vztahy na jemnější úrovni. Uvádí do souladu city a emoce. Současně podporuje sebeovládání (ne nadarmo ji volí budhističtí mniši)
- hadí uzel, protože je ochráncem pokladů
- dvojitý diamantový uzel plafond, protože je ochráncem rodiny
- jetelíček, na oplátku za všechny tvé čtyřlístky, kterými jsi obdarovávala svoje okolí je potřeba kousek toho štěstí i pro tebe

Chcete také vyzkoušet zadání "něco pro mne" ? Stačí se ozvat, přes vzkazy na eshopu nebo na facebooku. Raději nepoužívejte komentáře pod zbožím ,  může se stát, že váš vzkaz přehlédnu. pošta je jistější.

Žádné komentáře:

Okomentovat