Skleróza, feng šuei a brokátový wallpaper

Někdy zvládám dělat milion věcí najednou a jsem jako ryba ve vodě...a pak se to zase sejde a to se v tom plácám jako ryba na suchu. 

Podle feng šuei, pokud se vám začne scházet nějak podezdřele mnoho podobných zádrhelů, nehod a katastrof, měli byste se zastavit a zamyslet se nad sebou a nad tím, jak v poslední době žijete, co vám ty síly, které jsou moudřejší než vy chtějí naznačit. A začít s tím něco dělat.

U mne to začalo sérií nevysvětlitelných komplikací s klikami dveří. Prostě odcházíte z pokoje, zavřete za sebou a už se do něj zpátky nedostanete. Teda dostanete, sekyrkou, ale to není úplně optimální stav.

Pak se mi podařilo pouztrácet či pozapomínat několikery přístupové údaje. Ve světě kde se přihlašujete jménem a heslem prakticky nepřetržitě a kamkoli je to poměrně potíž... najednou jste bez peněz, bez kontaktů, bez přátel,  bez práce a tak nějak bez identity. To taky není optimální stav.No a taky nevím, kam přesně jsem dala originál tohoto wallpaperu. Nevím jestli je to feng šuei nebo obyčejná skleróza. Nebo znamení, že se mám z té virtuální reality vrátit do té normální. Budu nad tím dumat. A pak s tím něco provedu.

A úplně potom vám sem  dám ten wallpaper pořádně.

Žádné komentáře:

Okomentovat